Dovanos Jauniesiems

Dovanos Jauniesiems

Viskas jauniesiems jų naujos šeimos sukūrimo proga. Mūsų asortimente rasite daugybę rankų darbo dovanų, kurios nudžiugins net ir pačius išrankiausius jaunavedžius.
Norintys dovanoti laisvę dovaną išsirinkti patiems, ras originalių pinigų pakavimo variantų. Nuo žavios namelio formos taupyklės, linkinčios sutaupyti naujiems namams. Iki dailių kolbelių, kurių viduje gali nugulti ne tik pinigai, bet ir keraminės gėlės.
Norintys padovanoti gražų prisiminimą, taip pat ras platų pasirinkimą. Nuo gražiausius prisiminimus išsaugančių prabangių albumų, iki ramybe alsuojančių keramikinių angelų ar paveikslų.

Dovanos jauniesiems, padedančios išlaikyti gražiausias vestuvių tradicijas

Dovanos jaunavedžiams, kurias dovanoja jų tėveliai, dažnai būna skirti puoselėti gražiausias lietuviškas vestuvių tradicijas. Šeimos židinys – tikriausiai viena svarbiausių dovanų, simbolizuojančių tėvų patirtį, išmintį ir šeimos šilumą, kurią perduoda savo atžaloms, kuriančioms naują šeimą. Čia rasite platų jų pasirinkimą, nuo visai nedidelių iki įspūdingų. Tokių, kurie džiugins ne tik vestuvių dieną, bet ir likusį gyvenimą. Primindami apie tai, kaip svarbu puoselėti ir kurstyti šeimos ugnelę.
Mūsų el.parduotuvėje taip pat rasite ir sutikimo taurelių, skirtų pasitikti atvykstančius jaunuosius, su duona, vandeniu ir druska. Tokios taurelės gali būti panaudojamos ne tik vestuvių dieną, bet ir vėliau, nauja šeima jas gali panaudoti kaip indelius virtiems kiaušiniams.
Indeliai žiedams – taip pat labai svarbi vestuvių šventės dedamoji. Čia saugomi žiedai iki akimirkos, kai jaunavedžiai jais apsimaino, prisiekdami vienas kitam amžiną meilę.

Visos dovanos – išmyluotos ir sukurtos mūsų rankų

Viskas, ką rasite mūsų parduotuvės asortimente, sukūrėme patys. Išmyluodami kiekvieną savo kūrinį, pripildydami jį gražiausių minčių ir nuoširdžiausių linkėjimų. Tai – išskirtiniai, saviti keramikos gaminiai. Kiekvienas nešantis savo idėją ir prasmę.
Visus gaminius supakuojame dailiose, būtent jiems sukurtose dėžutėse. Todėl Jums nereikės rūpintis jų įpakavimu. Dovana taps prabangi, išskirtinė ir morališkai labai brangi.