Albumai

Albumai

Jie skirti gražiausiems linkėjimams išrašyti ar svarbiausių akimirkų nuotraukoms įamžinti. Prabangus, iki menkiausių smulkmenų apgalvotas ir rankomis kruopščiai pagamintas albumas bus puiki dovana įvairiomis progomis. Vestuvių, krikštynų ar jubiliejaus. Dar šventės metu, svečiams leidžiant įrašyti nuoširdžius linkėjimus, smagiausius prisiminimus ar įklijuoti momentiniu fotoaparatu užfiksuotas akimirkas.
Arba jau šventei praėjus, suklijuoti gražiausius tos dienos momentus, įamžintus nuotraukose.  Juk taip gera, po daugelio metu, atsiversti albumą ir dar kartą mintimis apsilankyti ir išgyventi šeimos kūrimo ar mažylio krikšto dieną.

Albumai, kurie ne tik saugo prisiminimus, bet ir puošia namus

Prabangus, senoviniu knygrišybos būdu įrištas, lininiu audiniu aptrauktas, keraminiais akcentais papuoštas albumas, ne tik saugos Jums brangias akimirkas, bet ir papuoš Jūsų namų aplinką. Įstatytas į specialų stovą, puikiai atrodys padėtas lentynoje ir vis primins jį paimti į rankas ir pavartyti. Juk svarbu ne tik išsaugoti prisiminimus, bet ir vis sugrįžti ir juos peržvelgti. Priminti sau apie tą dieną, kai mylimam žmogui buvo prisiekta amžina meilė. O gal parodyti vaikams jų pirmojo gimtadienio akimirkas.

Ieškantiems prabangios ir išskirtinės dovanos

Mūsų kuriamos prisiminimų knygos – išties išskirtinės. Pradedant kruopščiai atrinktu, itin aukštos kokybės, storu popieriumi. Kuriame patogu rašyti linkėjimus ar klijuoti nuotraukas. Tęsiant senoviniu knygos įrišimo būdu, kuriuo įrišamas albumas, perjuosiant šilkiniu kaspinu. Vainikuojant lietuviškumu alsuojančiu lininiu audiniu, tvirtai apgaubiančiu albumo viršelį. Užbaigiant keraminėmis, mūsų rankomis gamintomis puošybos detalėmis – gėlėmis ar širdelėmis.
Toks albumas gali būti ir nuostabi dovana, tiek artimiesiems Lietuvoje, tiek siunčiama ar vežama į užsienį. Padovanojant dalelę lietuviškų amatų grožio, susijungusių viename kūrinyje. Išsaugantis tiek lietuviškas tradicijas, tiek ir brangiausius žmonių prisiminimus.