Keraminės gėlės

Rodoma 1–9 iš 10

Keraminės gėlės

Gėlės, kurios niekada nevysta, atrodo nepaprastai originaliai ir stilingai. Gėles įprasta dovanoti įvairiausiomis progomis. Gimtadienio sveikinimas be gražių žiedų tikriausiai neįsivaizduojamas. Gėlės gali padėti prisipažinti meilėje ar priminti apie tai, kaip ilgai ji širdyje rusena. Jos – ir puikus būdas padėkoti ar ištarti sudie. Baigiant mokyklą ar bendrą projektą. Tačiau gėlės turi vieną mažyti trūkumą – natūralios ir gyvos, jos džiugina labai trumpai. Kvapnūs žiedai greitai ima vysti ir, praėjus savaitei, iš gėlių lieka tik prisiminimas.
Tuo tarpu rankų darbo keraminiai žiedai niekada nenuvysta. Jie džiugina ir primena apie jas dovanojusį žmogų metų metus.

Keraminės gėlės – pražydusios dramblio kaulo ar juodais žiedais

Mūsų el.parduotuvėje galite rasti dviejų spalvų gėles – bet kokį interjerą galinčias papuošti šviesias, dramblio kaulo spalvos. Ar nepaprasto grožio, originalumu išsiskiriančias juodas su aukso detalėmis. Tokios gėlės patiks mėgstantiems prabangius, šiek tiek ekstravagantiškus namų interjero akcentus.
Šios gėlės papuoš bet kurią namų dalį – tiek svetainę, tiek prieškambarį ar miegamąjį. Arba įneš romantikos dideliame vonios kambaryje. Dovanodami keramines gėlės žinosite, kad jos tikrai suras vietą tų, kuriems dovanojate, namuose.

Išskirtinė interjero puošmena

Kaip ir gyvų gėlių, pražydusių gamtoje, taip ir mūsų rankomis kurtų gėlių iš keramikos – kiekvienas žiedelis savitas ir unikalus. Galite rinktis mažesnes, mini gėlytes, kurių smulkūs ir žavūs žiedeliai – 2-3 cm skersmens. Galite rinktis maxi gėlės, kurių žiedų skersmuo siekia 9 cm, o koto ilgis – net 61 cm. O galite šias gėles derinti ir komponuoti tarpusavyje. Sukuriant žadą atimančią, įspūdingą puokštę. Kuri, pamerkta į rankų darbo vazą, taps gražiausiu namų akcentu.
Visos gėlės – kurtos mūsų rankų, iš baltojo molio, padengiant glazūra ir papuošiant aukso detalėmis.