Angelai

Rodoma 1–9 iš 11

Angelai

Visai mažučiai, ar solidžiai dideli. Sukurti saugoti, ginti, globoti. Tai – nuostabi simbolinė dovana tiems, kuriais norisi rūpintis ir mylėti. Angelas – tarsi to nuoširdaus siekio ir jausmo simbolis. Kai jaukiu, rankų darbo kūriniu, galima išsakyti daugiau, nei gausybe žodžiu. „Aš tave myliu”, „Aš tave branginu”, „Tu man rūpi”, „Aš būsiu visada šalia”.

Angelai – nuo paveikslų iki statulėlių

Mūsų kuriamų angelų rasite įvairiomis formomis. Tiek jaukiai įsitaisiusių rėmeliuose, tarsi paveikslai. Kuriuos galite kabinti ant sienos ar su stoveliu statyti ant lentynos. Tam, kad tyliai stebėtų ir saugotų.
Tiek statutėlių, kurios lengvai įsikomponuos bet kokio stiliaus interjere. Siųsdamos Jūsų dovanojamą meilės ir rūpesčio jausmą tiems, kuriems juos dovanosite.
Tiek visai mažutės, kurios atstoja kolbelės kaištį. Kolbelės, kurioje labai subtiliai ir stilingai galite patalpinti dovanojamus pinigus. O gal – nuoširdų, kupiną gražių palinkėjimų laišką. Angelėlis nutūpia ant kolbelės viršaus ir akylai saugo Jūsų dovaną.

Rankų darbo angelėliai gaminami iš porceliano

Visi, mūsų asortimente esantys angelėliai, kruopščiai gaminami rankomis iš porecialiano. Švelniai išglostant ir išmyluojant kiekvieną detalę. Pripildant juos rūpesčio ir meilės. Tam, kad taptų tarsi tikrais angelais – skleidžiančiais tyriausias mintis ir keliantys geriausias emocijas. Tokia dovana nudžiugins bet kokia proga – gimtadienio, Kalėdų ar krikštynų.
Angelas – puiki dovanos idėja darželio ar mokyklos pedagogui, kaip padėka, jog rūpinosi ir saugojo Jūsų atžalą. O gal – įteikti jau keliančiam sparnus į platųjį pasaulį savo vaikui. Kaip priminimą, kad tėveliai mintimis visada kartu.
O galiausiai – juk dovanoti savo meilę ir rūpestį ypatingos progos net nereikia. Angelas – puikus būdas priminti savo artimui apie tai, kaip stipriai jį branginate ir mylite.