Pinigų pakavimas

Pinigų pakavimas

Svarbi dalis vestuvėms, gimtadieniams ar kitoms progoms. Juk kartais padovanoti pinigus – reiškia padovanoti laisvę rinktis, prisidėti prie svajonės išsipildymo ar naujo gyvenimo pradžios. Tačiau kartais įteikti tiesiog pinigus atrodo nepakankamai šventiška, iškilminga. O kartais – jausmas lyg skyrus nepakankamai dėmesio. Todėl originalus pinigų įpakavimas gali suteikti to trūkstamo iškilmingumo. O teikiant pinigus, įpakuotus į išskirtinę taupyklę, elegantišką dėžutę ar originalią kolbelę, tuo pačiu įteiksite ir dovaną. Kuri liks prisiminimu net ir tada, kai pinigai jau bus prisidėję prie svajonių ar planų įgyvendinimo.

Pinigų pakavimas gali būti originalesnis, nei popierinis vokelis

Jei ieškote pinigų pakavimo idėjų, mūsų asortimente jų rasite gausybę. Pavyzdžiui, keraminė namelio formos taupyklė, su dvejomis širdelėmis, simbolizuojančiomis du žmones, kuriančius naują šeimą. Taip įpakuoti pinigai gali reikšti linkėjimą sutaupyti naujiems namams. O gal – jau turimų namų jaukumui kurti.
Kolbelė su angelėlio formos kaištuku – atrodys labai išskirtinai. O išėmus pinigus, į kolbelę galima įdėti džiovintų gėlių ir pastatyti ant lentynos. Puikus interjerą puošiantis akcentas.
O kolbelė, kurioje nutūpusios keraminės gėlės – jau savaime nuostabi, minimalistinė interjero puošmena. Kuri, išėmus pinigus, papuoš bet kokio stiliaus namus.
Taip dovanojant pinigus, paliksite ir gražų prisiminimą apie progą, kuomet juos dovanojote.

Rankų darbo įdomios pinigų pakavimo idėjos

Pinigai savaime yra vertinga dovana, nes suteikia jų gavėjui laisvę išsirinkti ir įsigyti būtent tai, aks jį tikrai nudžiugins. Tačiau kartais norisi padovanoti ne tik tai. Norisi ir išliekamosios vertės, prisiminimo, kuris liks, kai pinigai jau bus panaudoti. Todėl mūsų asortimente rasite platų pasirinkimą mūsų rankomis kurtų įpakavimų. Nuo dėžutės su šilko kaspinu ir keraminėmis gėlėmis, kurioje gali nugulti ne tik pinigai, bet ir kvietimai į svarbią šventę ar bilietai į smagų renginį. Iki stiklo kolbelės, įstatytos į medinį pagrindą, perrištos šilko juosta su dailiomis, rankų darbo gėlėmis iš baltojo molio.