APIE MUS | Menoja

APIE MUS

 
Menoja - unikaliais gėlių žiedais pražydę keramikos interjero akcentai, estetika dvelkiantiems namams.
Netiražuojamos keramikos gaminių parduotuvė, bei studija suaugusiųjų kūrybiškam laisvalaikiui.
Čia gimsta prasmingas žinutes slepiančios ypatingos dovanų idėjos, kurios užburia savo jaukumu. Parduotuvėje parduodami iki smulkmenų ištobulinti keramikos dirbiniai, kuriuose susipina kruopštumas, nuoširdūs palinkėjimai, švelnumas ir grožis. Menojos meistrai orientuojasi į individualumo paieškas, todėl galime pasiūlyti personalizuotų dovanų su originalia pakuote. Dirbiniai netiražuojami, kiekvienas kūrinys yra vis kitoks, atspindintis autoriaus nuotaiką, tai įvairūs kūriniai: nuo papuošalų iki interjero detalių. Viena didžiausių dirbinių linijų yra skirta vestuvėms: šeimos židiniai, indeliai žiedams, keraminiai paveikslai, įvairios dovanos, idėjos. Žmonės, ieškantys savitumo ir išskirtinumo, vertinantys kūrybą ir rankų darbą yra mūsų nuolatiniai klientai.
Menoja – kurioje jau 14 metų suburia žmones kūrybai. Menojos suaugusiųjų studijos erdvė visiems, norintiems pažinti įvairias dailės technikas, išbandyti savo kūrybines galimybes, atitrūkus nuo kasdienybės pasinerti į slėpiningą meno pasaulį. Studijoje jie bendrauja įvairiomis meno kalbomis, išmokstama įvairių naujų dalykų, dalijimasi patirtimi.
Taip pat Menojos studijoje organizuojami įvairūs meninės raiškos seminarai, kursai, mokymai, plenerai, gimtadieniai, mergvakariai, rengiamos parodos.
Menojos dailės studijos suaugusiems – užsiėmimai, kartą per savaitę pasirinktos dienos grupėje.
Menučiai – dailės studija vaikams – užsiėmimai kartą per savaitę, pasirinktos dienos grupėje.
 
 
MENOJA tai:
s t u d i j a kurti
s t u d i j a būti
s t u d i j a bendrauti
s t u d i j a atrasti.
 
 
 

SUSISIEKIME

 • Odminių g. 11, Vilnius LT- 01122;
  Vilniaus g. 217, Šiauliai LT-76344
 • Telefonas: Vilnius +370 682 43408;  Šiauliai +370 650 31783

 • VŠĮ Menoja
  Rekvizitai: Įmonės kodas  302047539,
  PVM kodas LT100005048318
  Swedbank A/S LT 17 7300 0101 1140 0855

Parduotuvė