Keraminiai paveikslai

Rodoma 1–9 iš 61

Keraminiai paveikslai

Juose slepiasi širdelės, gėlės ir angelai. Šilčiausių ir nuoširdžiausių jausmų ir linkėjimų simboliai. Rankomis kruopščiai lipdyti ir nutupdyti mediniuose rėmuose. Tai – ne tradiciniai paveikslai ant drobės. Tai – iškilūs, erdviniai, išskirtiniai paveikslai. Kurie gali būti nuostabi dovana artimiesiems įvairiomis progomis. Tai gali būti puiki dovana tėveliams. Tiek jų vestuvių metinių proga, primenant apie meilę, kurios paskatinti jie sukūrė šeimą. Tiek dovana jauniesiems nuo tėvelių. Linkint nesibaigiančių jausmų, santarvės ir supratimo vienas kitam.
Tokie paveikslai – originali ir maloniu prisiminimu tampanti dovana mokytojai ar darželio auklėtojai. Su nuoširdžiu dėkingumu, išrašytu po spindinčia keramine širdimi.

Keraminiai paveikslai – nuo elegancijos iki minimalizmo

Paveikslai iš keramikos skirti ne tik perduoti gražiausius jausmus, bet ir puošti namus. Pastatomi ant lentynos ar pakabinami ant sienos. Jie primins apie gražią progą, kai buvo įteikti, bei apie žmonės, kurie, kartu su geriausiais linkėjimais, juos įteikė. Todėl renkant paveikslą, kurį ruošiatės dovanoti, svarbu pamąstyti kokio stiliaus namus jis puoš.
Tam, kad lengvai įsilietų tų namų aplinkoje ir interjere, bei jį žavingai papildytų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausio stiliaus paveikslų. Iš kurių gausos tikrai lengvai išrinksite tą, kuris lengvai ras vietą žmonių, kuriems jį dovanosite, namuose.
Kartu su paveikslu galite įsigyti ir stovelį, kurio pagalba paveikslą bus galima tvirtai ir stabiliai pastatyti ant lentynos ar židinio atbrailos.

Rankų darbo paveikslai iš porceliano ar baltojo molio

Visi paveikslai, kuriuos rasite mūsų el.parduotuvėje yra kurti ir lipdyti mūsų pačių rankomis. Iš porceliano ar baltojo molio. Kruopščiai glazūruoti ir papuošti aukso detalėmis. Siunčiami Jums supakuoti daliose dėžutėse, perrišti šventišku kaspinu. Todėl Jums nereikės rūpintis jų supakavimu. Galėsite iškilmingai dovanoti savo artimiems žmonėms, žinodami, jog jiems įteikiate dovaną, kuri puoš ir džiugins daugybę metų. O jo vertė su kiekvienais metais tik augs ir darysis brangesniu ir vertingesniu.