Namų kvapai

Namų kvapai

Namų akcentas, ne tik sukuriantis namuose aromatingą aurą, bet ir juos puošiantys. Išskirtinai atrodantys rankų darbo difuzoriai bus nuostabus interjero akcentas net ir tada, kai iš jo sklindantis kvapas pasibaigs. Jis atrodys lyg daili vazelė ar statulėlė – puikus interjero akcentas.
Toks aromatų difuzorius gali būti puiki dovana artimam įvairiomis progomis. Lygiai taip pat – tai gali būti ir nuostabi dovana sau. Kai norisi savo namus užpildyti geriausias emocijas keliančiais aromatais, sklindančiais iš dailiausio indo.

Namų kvapai – nuo aromato iki jį skleidžiančio dailaus difuzoriaus

Mūsų el.parduotuvėje galite rasti tiek subtilius namų kvapus, kilusius iš pačios Italijos. Tiek ir jiems sklisti padedančius dailius infus. Galite rinktis iš keraminių vazelių tipo difuzorių, uždengiamų dailiu, rankų darbo gėlėmis puoštu dangteliu. Į kurį įmerktos bambukinės lazdelės, padės sklisti gardžiausiems aromatams į Jūsų aplinką. Pagal savo ar artimo, kuriam jį dovanosite namų interjerą ir pomėgius, galite rinktis tiek šviesius, tiek juodus, itin prabangiai atrodančius difuzorius.
Taip pat galite rasti ir bambukines lazdeles, padabintas dailiomis baltojo molio gėlėmis. Pamerktos į prabangių interjero kvepalų buteliuką, jos skleis aromatą, tarsi gyvos, išskirtinės gėlės.
Dar vienas būdas užpildyti savo aplinką svaiginančiais aromatais – tai rankų darbo dekoracijos. Kurias galite pakabinti drabužinėje, spintoje ar automobilyje. O gal net – paversti Kalėdų eglutės žaisliuku. Ypatingu – ne tik nuostabiai atrodančiu, bet ir skleidžiančiu kvapniausius aromatus.

Rankų darbo interjero kvepalų difuzoriai ir itališki kvapai

Mūsų asortimente rasite tiek kruopščiai atrinktus, iš pačios Italijos atkeliavusius kvapus, alsuojančius prabanga ir kokybe. Tiek mūsų pačių rankomis kruopščiai nulipdytų kvapų difuzorių ar iškvėpinamų dekoracijų. Viską ne tik kruopščiai kuriame ir lipdome, bet ir supakuojame su didele meile. Tam, kad iš karto galėtumėte dovanoti savo mylimam ir brangiam žmogui ar tiesiog pačiam sau.