Taurių skirtukai

Taurių skirtukai

Tai maži akcentai, suteikiantis išskirtinumo. Taurių skirtukų pagrindinė „misija” – padėti Jums surasti savo taurę šventės ar vakarėlio metu. Pakabinę savąją širdelę ant taurės visuomet galėsite surasti ir atskirti savo gėrimą, taip nesibaimindami siurbtelėti ne savojo. Skirtukai ir papuoš, ir padės išlaikyti etiketą ir higieną. Tai – ypač aktualu, kai šventėje dalyvauja daugybė svečių, kurių, galbūt, ne visus pažįstate. Tuo pačiu – širdelė ir labai žavingai papuošia bet kokio gėrimo taurę.

Taurių skirtukai – originali dovana net ir tiems, kurie „jau viską turi”

Kartais juk būna išties sudėtinga surasti naudingą ir stilingą dovaną žmogui, kuris, regis, jau viską turi. Taurių skirtukai – gali būti puiki idėja. Ypač žmogui, kuris mėgsta šventes ir vakarėlius, bei mėgsta juos daryti savo namuose. Skirtukų pagalba papuoštos taurės tuo pačiu papuošia ir stalą. Suteikia prabangos ir šventiškumo. Todėl jais tikrai bus pasinaudota tiek didesnės šventės, tiek romantiškos vakarienės dviese metu.
Tokią dovaną galite padovanoti jauniesiems per vestuves, pasipuošti taures tiek šventės metu, tiek panaudoti juos ir tais kartais, kai norėsis į kasdienybę įnešti romantikos.

Daili rankų darbo dovana

Kiekvienas skirtukas – kruopščiai kurtas mūsų pačių rankomis. Kiekviena smulkiausia detalė meiliai lipdyta iš baltojo molio. Glazūruota ir papuošta aukso detalėmis. Todėl kiekvienas jų – savitas ir išskirtinis.
Skirtukai supakuojami dalioje, juodoje, specialiai sukurtoje dėžutėje. Todėl norėdami juos padovanoti, neturėsite rūpintis dėl įpakavimo. Įsigiję, iš karto galėsite dovanoti ir maloniai nudžiuginti. Net neabejojame, kad tokia dovana nustebins ir išties bus naudojama. Kiekviename rinkinyje rasite net šešias žavingas širdeles aukso spalvos žiedeliu. Kurio pagalba širdelę lengvai nutupdysite ant taurės kojelės.