Dovanos tėveliams

Dovanos tėveliams

Jų prireikia įvairiausiomis progomis – tėveliams nuo jaunųjų, vestuvių proga. O gal tėveliams jų vestuvių metinių proga? Galiausiai – juk nebūtina ieškoti progos, norint primenant tėvams, kaip stipriai jie yra mylimi.
Mūsų asortimente rasite platų pasirinkimą dovanų, kurios nudžiugins ir ilgam liks gražiu ir prasmingu prisiminimu.

Dovanos tėveliams – nuo mielų smulkmenų iki įspūdingų rankų darbo kūrinių

Skirtingos progos, skirtingos šeimos ir skirtingi jų poreikiai. Esame tikri, pas mus rasite ką padovanoti visiems. Nuo skaniausius aromatus skleidžiančių namų kvapų ir jų difuzorių, kruopščiai kurtų ir lipdytų rankomis. Iki prasmingų angelų – statulėlių ar nutūpusių rėmeliuose – kurie skleis ramybę ir siunčiamą meilę.
Nuo žavingų keraminių gėlių, kurių grožis puoš namus ir džiugins metų metus. Iki prabangių albumų, į kuriuos galite suklijuoti gražiausias tėvelių bendro gyvenimo akimirkas, jų vestuvių metinių proga. O galbūt – savo ir tėvų nuotraukas, norint padėkoti už jų meilę ir šilumą, auginant.
Tokios dovanos – prasmingos tiek dėl to, kad Jūsų atidžiai rinktos ir su meile dovanotos. Tiek dėl to, kad jos buvo kuriamos mūsų rankomis. Atidžiai lipdant kiekvieną detalę ir sudedant į kiekvieną potėpį gražiausias mintis.

Baltasis molis, porcelianas, auksas ir mūsų rankų šiluma – geriausios dedamosios, gražiausioms dovanoms sukurti

Visos dovanos, kurias rasite mūsų el.parduotuvėje – rankų darbo. Visas jas kūrėme, lipdėme, glazūravome ir net supakavome patys. Pasirūpinome ne tik nuostabiais keramikos kūriniais, kurie gali tapti puikia dovana Jūsų mylimiems tėvams, bet ir jų pakavimu. Kiekvienas mūsų kūrinys turi ir specialiai jam sukurtą dėžutę ar kitą pakuotę. Tam, kad išrinkus dovaną, Jums nereiktų rūpintis jos supakavimu. Beliks ją įteikti ir drauge ištarti šilčiausius ir nuoširdžiausius žodžius.