Indeliai žiedams

Indeliai žiedams

Tai itin subtili, bet labai svarbi smulkmena, vestuvių ceremonijoje. Nesvarbu, ar tuokiamasi bažnyčioje ar metrikacijos skyriuje ar išskirtinėje, netradicinėje erdvėje, santuokai reikalingi žiedai. Ir jiems yra būtinas indas ar lėkštelė susidėti. Kartais juos atneša „gėlių mergaitė”, prieš tai, eidama nubarsčiusi žiedlapiais kelią iki altoriaus. Kartais žiedus įteikia vyriausias pabrolys ar liudininkas. Tačiau visais atvejais – gražiausia ir patogiausia juos laikyti dailiame inde. Tam, kad jauniesiems būtų patogu paimti ir užmauti vienas kitam ant piršto, prisiekiant amžiną meilę.
Ir žinoma, daili lėkštelė labai gražiai atrodo ir nuotraukose, kuriose užfiksuojama svarbiausia ceremonijos dalis – apsimainymas žiedais.

Indeliai žiedams – vestuvėms ir visam gyvenimui

Dailia vestuvinių žiedų lėkšte galima pasinaudoti tikrai ne vien tik santuokos dieną. Ją kaip reliktą ir tos svarbios dienos prisiminimą, galima laikyti namuose. Čia pat susidedant tiek vestuvinius, tiek ir kitus žiedus, tuo metu, kai šie nėra nešiojami. Dailus, rankų darbo keramikinis kūrinys papuoš interjerą ir primins apie vestuvių dieną duotus įžadus ir pažadus.
Elegantišką indą galima išsaugoti ir padovanoti savo atžaloms, jų santuokos dieną. Taip sukuriant paveldimą šeimos relikviją, kuri su laiku įgauna dar daugiau vertės ir grožio.

Mūsų rankų ir širdžių šiluma, svarbiausiai Jūsų šeimos dienai

Visas lėkšteles vestuviniams žiedams kuriame savo rankomis, iš baltojo molio. Atidžiai ir su meile lipdome ir dėliojame kiekviena smulkią ir svarbią detalę. O indus lipdome taip, kad jie ne tik dailiai atrodytų, bet ir juose nugulę žiedai, neiškristų. Galite rinktis iš skirtingų modelių – tiek vainikėlio formos lėkštelių, kurių gėlėti kraštai, tarsi borteliai apsaugo inde esančius žiedus. Tiek lėkštelės, kurių viduryje – dailūs gėlių pumpurėliai. Ant kurių užmauti žiedai bus apsaugoti nuo išslydimo.
Indeliai supakuojami baltose dailiose dėžutėse, todėl tai gali būti ir puiki liudininkų dovana jauniesiems, prieš vestuves.