Šeimos židiniai

Rodoma 1–9 iš 30

Šeimos židiniai

Tai ypatingai svarbus reliktas naujos šeimos susikūrimo šventėje. Tą svarbią santuokos dieną, kai vyras ir moteris prisiekia amžiną meilę ir priima sprendimą likusį gyvenimą nugyventi kartu, susijungia ne tik jų gyvenimai. Susijungia ir jų šeimų gyvenimai. Šeimų, iš kurių jie ateina. Šeimų, kurios juos užaugino. Tam, kad gimtų nauja šeima. Todėl ta akimirka, kai jaunųjų tėveliai jiems įteikia šeimos židinį – be galo svarbus. Taip simboliškai perduodama visa sukaupta tėvų meilė ir išmintis. O svarbiausia – šeimos židinys reiškia ir palaiminimą, pritarimą bei palaikymą.

Šeimos židiniai – subtilūs, išskirtiniai ir labai prasmingi

Žinoma, svarbiausia – pati židinio perdavimo idėja, kai tėveliai savo šeimos židinio kibirkštėlę perduoda savo atžaloms. Tačiau tikrai ne mažiau svarbi ir šeimos židinio išvaizda. Juk tokią svarbią dovaną, norisi pasidėti matomoje vietoje, prisimenant tiek vestuvių dieną, tiek tėvų meilę ir kartu perduotus linkėjimus. Todėl sukūrėme platų asortimentą šių židinių tam, kad kiekvienas surastų jų šeimą geriausiai atitinkantį ir jų namus gražiausiai papildantį. Nuo visai mažučio, mini lotoso žiedo, telpančio rūpestinguose delnuose. Iki įspūdingai didelio, visos lotoso žiedų šeimos. Tarsi simbolio visų praėjusių kartų – senelių ir prosenelių šeimų. Kurių patirtis ir išmintis perduodama kartu su šiuo židiniu.

Kiekvienas židinys – kruopščiai kurtas rankomis

Mūsų platus šeimos židinių asortimentas tikrai leis Jums surasti tą vienintelį, geriausiai atitinkantį naujai kuriamą šeimą, kuriai jis bus įteikiamas. Visus juos kruopščiai gaminome rankomis. Iš baltojo molio, atidžiai lipdydami lapelį po lapelio. Dėmesingai juos glazūravome ir puošėme aukso detalėmis.
Židiniai supakuojami į specialias rankų darbo dėžutes, perrišamas kaspinu. Todėl Jums nereiks rūpintis jų įpakavimu.