Žvakidė/šeimos židinys – Rožė

300.00

Turime

Žvakidė/šeimos židinys – ROŽĖ

Keraminė rankų darbo žvakidė/židinys – ROŽĖ – gražaus ritualo įgyvendinimui. Mūsų šeimos židinys – tai įspūdingas rožės žiedas, tarsi indas, kurį naujoji šeima užpildys savo šeimynine laime. O kiekvienas rožės žiedlapis apjuosia būsimą šeimą meile ir šiluma. Tad tokia dovana jauniesiems yra ne tik itin graži, bet ir labai prasminga. Tarsi iš tėvų rankų jaunavedžiams perduodamas visos giminės palaikymas. Išmintis ir tradicijos. Simbolinė ugnis, rusenanti joje, su palinkėjimu, jog šeimoje visuomet būtų šilta ir gera.  Šeimos židinio perdavimas – itin jautrus ir emocionalus momentas. Įprasminantis visą šventės idėją – naujos šeimos sukūrimą.

Žvakidė/šeimos židinys – ROŽĖ – mūsų rankų šiluma jūsų šeimai.

Kiekviena šeima – savita ir išskirtinė. Tad ir mūsų kuriami šeimos židiniai – kiekvienas unikalus. Ir nors idėjiškai tarpusavyje židiniai gali būti panašūs, kiekvienas rankos judesys, jį kuriant, sukuria tą vienintelį ir nepakartojamą. Į juos sudedame savo rankų ir širdžių šilumą, geriausias mintis ir linkėjimus. Tad viliamės, kad tai pajausite.

Turtingas gėlės žiedas ROŽĖ – laimės simbolis. Kiekvienas lapelis tai lyg tėvų perduodami geriausi linkėjimai naujai šeimai. Gėlės žiedo centras, tai vieta žvakei. Išdegus vienai žvakutei, galima dėti kitą. Arba naudoti smulkių, bet brangių daiktų laikymui. Galbūt prieš miegą nusiėmus, sudėti į juos vestuvinius žiedus.
Šeimos židinys pagamintas iš baltojo molio, glazūruotas, ir puoštas aukso detalėmis. Turto ir gausos simbolis. Tapsiantis gražiu ir prasmingu interjero dekoro elementu naujos šeimos namuose.

Skaityti daugiau...

300.00Į krepšelį

Aprašymas

Techniniai duomenys:

Medžiagos: baltasis molis, glazūra, tauriųjų metalų produktas (auksas).
Aukštis: 8-9 cm.
Skersmuo: 19 – 20 cm (plačiausia vieta).
Spalva: dramblio kaulo.

Gaminys supakuojamas elegantiškoje magnetinėje dėžutėje.
Židinys pakuojamas su žvakute.
Gaminiai vienetiniai, kuriami individualiai, todėl gali skirtis minimaliai nuo vaizdo nuotraukoje.

Visi gaminiai pagaminti dekoravimo studijoje MENOJA, Lietuvoje.

Visus šeimos židinius apžiūrėti ir išsirinkti galite čia:
https://menoja.lt/parduotuve/seimos-zidiniai

Visi keraminiai gaminiai: http://menoja.lt

Užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žvakidė/šeimos židinys – Rožė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *