Žvakidė/ šeimos židinys – Aukso ežerai

155.00

Turime

Žvakidė/šeimos židinys – Aukso ežerai

Keraminė rankų darbo žvakidė/židinys – AUKSO EŽERAI – gražaus ritualo įgyvendinimui. Simboliška, kad šeima dažnai asocijuojama su medžiu. Kur giminės senoliai – tai šaknys, iš kurių viskas prasidėjo. Tėvai – tai tvirtas kamienas. O šakos – tai esamos ir būsimos atžalos. Mūsų šeimos židinio viršų puošia šakos, kurios laiko aukso indus tai, tarsi naujosios šeimos šeimyninė laimė, kuri yra svarbiausias gyvenimo variklis. Tad tokia dovana jauniesiems yra ne tik itin graži, bet ir labai prasminga. Tarsi iš tėvų rankų jaunavedžiams perduodamas visos giminės palaikymas. Išmintis ir tradicijos. Simbolinė ugnis, rusenanti joje, su palinkėjimu, jog šeimoje visuomet būtų šilta ir gera.  Šeimos židinio perdavimas – itin jautrus ir emocionalus momentas. Įprasminantis visą šventės idėją – naujos šeimos sukūrimą.

Gaminys supakuojamas elegantiškoje rankų darbo dėžutėje, kuri specialiai sukurta šiam gaminiui. Dėželė surišta šilko kaspinu.
Židinys pakuojamas su žvakute.

Skaityti daugiau...

155.00Į krepšelį

Aprašymas

Žvakidė/šeimos židinys – AUKSO EŽERAI – mūsų rankų šiluma jūsų šeimai.

Kiekviena šeima – savita ir išskirtinė. Tad ir mūsų kuriami šeimos židiniai – kiekvienas unikalus. Ir nors idėjiškai tarpusavyje židiniai gali būti panašūs, kiekvienas rankos judesys, jį kuriant, sukuria tą vienintelį ir nepakartojamą. Į juos sudedame savo rankų ir širdžių šilumą, geriausias mintis ir linkėjimus. Tad viliamės, kad tai pajausite.

Medelio viršuje – keraminiai AUKSO EŽERAI  – laimės simbolis. O šakos, ant kurio jis laikomas – tarsi šį židinį perduodančių tėvų palaikančios rankos. Išdegus vienai žvakutei, galima dėti kitą. Arba naudoti smulkių, bet brangių daiktų laikymui. Galbūt prieš miegą nusiėmus, sudėti į juos vestuvinius žiedus.
Šeimos židinys pagamintas iš baltojo molio, glazūruotas, ir puoštas aukso detalėmis. Turto ir gausos simbolis. Tapsiantis gražiu ir prasmingu interjero dekoro elementu naujos šeimos namuose.

Techniniai duomenys:

Medžiagos: baltasis molis, glazūra, tauriųjų metalų produktas (auksas).
Aukštis: 11 -12 cm.
Skersmuo: 9-10 cm (plačiausia vieta).
Spalva: dramblio kaulo.

Gaminys supakuojamas elegantiškoje rankų darbo dėžutėje, kuri specialiai sukurta šiam gaminiui. Dėželė surišta šilko kaspinu.
Židinys pakuojamas su žvakute.
Gaminiai vienetiniai, kuriami individualiai, todėl gali skirtis minimaliai nuo vaizdo nuotraukoje.

Visi gaminiai pagaminti dekoravimo studijoje MENOJA, Lietuvoje.

Visus šeimos židinius apžiūrėti ir išsirinkti galite čia:
https://menoja.lt/parduotuve/seimos-zidiniai

Visi keraminiai gaminiai: http://menoja.lt

Užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žvakidė/ šeimos židinys – Aukso ežerai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *