Žvakidė/šeimos židinys – Karūna

75.00

Turime

Žvakidė/šeimos židinys – KARŪNA

Keraminė rankų darbo žvakidė/židinys – Karūna – tauraus ritualo perdavimui. Šeimos židinio perdavimas – labai gražus ritualas, kuomet tėvai perduoda šeimos ugnelę ir linkėjimus bei patirtį jauniesiems. Puošnios ir karališkos – tokias vestuves svajojantiems sutikti, mes paruošėme  ŠEIMOS ŽIDINĮ – KARŪNA. Lai šis meilės simbolis suteikia iškilmingumo šventei. Šis karališkas grožis tik Karalienei ir Karaliui!
Tad tokia dovana jauniesiems yra ne tik itin graži, bet ir labai prasminga. Tarsi iš tėvų rankų jaunavedžiams perduodamas visos giminės palaikymas. Išmintis ir tradicijos. Simbolinė ugnis, rusenanti joje, su palinkėjimu, jog šeimoje visuomet būtų šilta ir gera.  Šeimos židinio perdavimas – itin jautrus ir emocionalus momentas. Įprasminantis visą šventės idėją – naujos šeimos sukūrimą.

Skaityti daugiau...

75.00Į krepšelį

Aprašymas

Keraminė rankų darbo žvakidė/židinys – Karūna – mūsų rankų šiluma jūsų šeimai. Kiekviena šeima – savita ir išskirtinė. Tad ir mūsų kuriami šeimos židiniai – kiekvienas unikalus. Ir nors idėjiškai tarpusavyje židiniai gali būti panašūs, kiekvienas rankos judesys, jį kuriant, sukuria tą vienintelį ir nepakartojamą. Į juos sudedame savo rankų ir širdžių šilumą, geriausias mintis ir linkėjimus. Tad viliamės, kad tai pajausite.

Karūna, tai – karališko gyvenimo simbolis. Išdegus vienai žvakutei, galima dėti kitą. Arba naudoti smulkių, bet brangių daiktų laikymui. Galbūt prieš miegą nusiėmus, sudėti į juos vestuvinius žiedus.
Šeimos židinys pagamintas iš baltojo molio, glazūruotas, ir puoštas aukso detalėmis. Turto ir gausos simbolis. Tapsiantis gražiu ir prasmingu interjero dekoro elementu naujos šeimos namuose.

Techniniai duomenys:
Baltas molis, glazūra, tauriųjų metalų produktas (auksas).
Aukštis: 11 cm.
Apačia: 9 cm
Spalva: dramblio kaulo.

Gaminys supakuojamas dailioje dėžutėje. Dėželė gražiai perrišama satino juostele.
Židinys pakuojamas su žvakute.
Gaminiai vienetiniai, kuriami individualiai, todėl gali skirtis minimaliai nuo vaizdo nuotraukoje.

Visi gaminiai pagaminti dekoravimo studijoje MENOJA, Lietuvoje.

Visus šeimos židinius apžiūrėti ir išsirinkti galite čia:
https://menoja.lt/parduotuve/seimos-zidiniai

Visi keraminiai gaminiai: http://menoja.lt

Užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žvakidė/šeimos židinys – Karūna”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *