Tapybos studija Šiauliai

Menoja Studija Suaugusiems

Tai vieta, kur gimsta unikalūs gaminiai ir vyksta įdomūs tapybos užsiėmimai suaugusiems. Mūsų ilgametė patirtis šioje srityje leidžia mums dalintis sukauptomis žiniomis ir bendrauti su žmonėmis, kurie ieško būdų išreikšti savo kūrybiškumą. Mūsų studija pasižymi unikaliomis autorinėmis užduotimis ir metodais, kuriais vadovaujamės mūsų pamokose. Komandai svarbu atskleisti kiekvieno dalyvio gebėjimus ir padėti jiems išplėsti savo stipriąsias savybes, todėl užsiėmimai yra individualūs ir išskirtiniai.

Visiems Menojos studijos lankytojams suteikiama išsami informacija apie darbų eigą ir technikos subtilybes.  Autorinė metodika, sukurta specialiai tapybos užsiėmimams, kartu su profesionaliais mokytojais, leidžia mums išsiskirti iš kitų panašaus profilio studijų ir būti originaliais.

Menoja Studija Suaugusiems suteikia išskirtines galimybes bendrauti, dalintis ir atrasti savo kūrybinį potencialą. Mūsų studijos erdvėje kiekvienas dalyvis gali išlaisvinti savo kūrybinę prigimtį. Aukštos kvalifikacijos meistrai padės jums įsisavinti įvairias dailės technikas, išbandyti naujus metodus ir suvokti, kaip menas gali atsiskleisti jūsų pačių rankose. Tikime, kad svarbu jausti aistrą kūrybai ir būti pasiruošusiam išbandyti naujus dalykus. Tikras menininkas gimsta iš aistros ir noro, o mes esame čia, kad padėtume jums atrasti savo kūrybinį kelią ir leistume jūsų meniniam potencialui žydėti.

Menoja Studija ne tik skatina kūrybą, bet ir svarbiai vertina bendravimą. Čia susitinka žmonės su įvairiais įsitikinimais, profesijomis ir gyvenimo patirtimis, ir ši graži bendrystė mus vienija ir leidžia mums augti bei skatina mūsų kūrybos sparnus. Dalydamiesi savo mintimis, idėjomis ir patirtimi, mes kuriame unikalų meno kūrėjų klubą.

Nepriklausomai nuo jūsų patirties su tapyba, Menoja Studija siūlo užsiėmimus, pritaikytus visiems, svarbiausia tai jūsų noras kurti. Taigi, pakvieskite meną į savo gyvenimus ir leiskite mums padėti jums atrasti ir išplėsti jūsų kūrybinį potencialą.

MOKYTOJAI:
Dailininkė/ tapytoja Gražina Vingrienė
UŽSIĖMIMŲ DIENA: Trečiadienis nuo 18.00 val.
UŽSIĖMIMŲ TRUKMĖ : 2 val.
VIETA: MENOJA, Vilniaus g. 217, Šiauliai
ABONEMENTO KAINA- 1 mėn ( 4 užsiėmimai) – 110 EUR
Priemonės į kainą neįskaičiuotos.

Užsiėmimą galima perkelti į kitą dieną pranešus iš anksto
Apie nukėlimą pranešama ne vėliau kaip 24h iki pamokos, kitu atveju užsiėmimas užskaitomas.
Registracija tel.:  8 682 43408; 8 650 31783
Skaityti daugiau...

Aprašymas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tapybos studija Šiauliai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *