Šeimos židinys – Meilės sparneliai

250.00

Turime

NAUJIENA!
Žvakidė/šeimos židinys – MEILĖS SPARNELIAI – mūsų rankų šiluma jūsų šeimai

Keraminė rankų darbo žvakidė/židinys – MEILĖS SPARNELIAI – gražaus ritualo įgyvendinimui. Šis modernaus stiliaus šeimos židinys simbolizuoja meilės plazdėjimą, jo išskirtinis jūrinio matyvo dizainas puošia gyvybės sparneliai, suteikiantys židiniui išraiškingumo. Židninio visumą sudaro įspūdinga centrinė dalis, aukso indas – žvakės aukuras, tarsi indas, kurį naujoji šeima užpildys savo šeimynine laime. Tad tokia dovana jauniesiems yra ne tik itin originali, bet ir labai prasminga. Tarsi iš tėvų rankų jaunavedžiams perduodamas visos giminės palaikymas. Išmintis ir tradicijos. Simbolinė ugnis, rusenanti joje, su palinkėjimu, jog šeimoje visuomet būtų šilta ir gera.  Šeimos židinio perdavimas – itin jautrus ir emocionalus momentas. Įprasminantis visą šventės idėją – naujos šeimos sukūrimą.

 

Skaityti daugiau...

250.00Į krepšelį

Aprašymas

Kiekviena šeima – savita ir išskirtinė. Tad ir mūsų kuriami šeimos židiniai – kiekvienas unikalus. Ir nors idėjiškai tarpusavyje židiniai gali būti panašūs, kiekvienas rankos judesys, jį kuriant, sukuria tą vienintelį ir nepakartojamą. Į juos sudedame savo rankų ir širdžių šilumą, geriausias mintis ir linkėjimus. Tad viliamės, kad tai pajausite.

Ant kojelės puikuojasi originali žydėjimo kompozicija – meilės širdžių simbolis. Meilės židinio centre auksinė ašis – žvakės vieta, kuri svarbiausią vaidmenį atlieka šeimos židinio perdavimo ceremonijoje. Menojos kūrėjų įkvėpimas yra gamta, gėlės, žiedai, vanduo – visa kita intuicija, moteriškumas, meilė ir šiluma aplinkai.
Šeimos židinys pagamintas iš baltojo molio, glazūruotas, ir puoštas aukso detalėmis. Turto ir gausos simbolis. Tapsiantis gražiu ir prasmingu interjero dekoro elementu naujos šeimos namuose.

Techniniai duomenys:

Medžiagos: baltasis molis, glazūra, tauriųjų metalų produktas (auksas).
Aukštis: 13 cm.
Skersmuo: 16,5 cm (plačiausia vieta).
Spalva: dramblio kaulo.

Gaminys supakuojamas elegantiškoje magnetinėjė dėžutėje.
Židinys pakuojamas su žvakute.
Gaminiai vienetiniai, kuriami individualiai, todėl truputį gali skirtis nuo vaizdo nuotraukoje.

Visi gaminiai pagaminti dekoravimo studijoje MENOJA, Lietuvoje.

Visus šeimos židinius apžiūrėti ir išsirinkti galite čia:
https://menoja.lt/parduotuve/seimos-zidiniai

Visi keraminiai gaminiai: http://menoja.lt

Užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šeimos židinys – Meilės sparneliai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *