Žvakidė/ židinys – Lotoso žiedai

270.00

Turime

Žvakidė/šeimos židinys – LOTOSO žiedai

Keraminė rankų darbo žvakidė/židinys – LOTOSO žiedai – gražaus ritualo įgyvendinimui. Vienas seniausių ir nuostabiausių augalų simbolių yra lotoso gėlė, kuri tapo daugelio pasaulio mitologijų raktu. Simbolinis Lotoso žiedo – židinio ugnies perdavimas vestuvėse, viena gražiausių akimirkų. Šeimos židiniai – visais laikais svarbus ir būtinas vestuvių simbolis. Menojos židiniai, kaip ir šis židinys „LOTOSO žiedai” išsiskiria unikalumu. Tai ką kuriame, yra absoliutus rankų darbas nuo idėjos iki smulkiausio žiedelio išlipdymo. Todėl kiekvienas gaminys yra savitas ir antro tokio paties nerasite. Mūsų šeimos židinį puošia Lotoso žiedai, tarsi indas, kurį naujoji šeima užpildys savo šeimynine laime. Tad tokia dovana jauniesiems yra ne tik itin graži, bet ir labai prasminga. Tarsi iš tėvų rankų jaunavedžiams perduodamas visos giminės palaikymas. Išmintis ir tradicijos. Simbolinė ugnis, rusenanti joje, su palinkėjimu, jog šeimoje visuomet būtų šilta ir gera. Šeimos židinio perdavimas – itin jautrus ir emocionalus momentas. Įprasminantis visą šventės idėją – naujos šeimos sukūrimą.

Gaminys supakuojamas elegantiškoje rankų darbo dėžutėje, kuri specialiai sukurta šiam gaminiui. Dėželė surišta šilko kaspinu.
Židinys pakuojamas su žvakute.

Skaityti daugiau...

270.00Į krepšelį

Aprašymas

Žvakidė/šeimos židinys – LOTOSO žiedai – mūsų rankų šiluma jūsų šeimai.

Kiekviena šeima – savita ir išskirtinė. Tad ir mūsų kuriami šeimos židiniai – kiekvienas unikalus. Ir nors idėjiškai tarpusavyje židiniai gali būti panašūs, kiekvienas rankos judesys, jį kuriant, sukuria tą vienintelį ir nepakartojamą. Į juos sudedame savo rankų ir širdžių šilumą, geriausias mintis ir linkėjimus. Tad viliamės, kad tai pajausite.

Židinio viršuje – keraminis žiedas – laimės simbolis. Šis židinys turi net dvi vietas žvakėms, o vestuvių ceremonijoje jaunosios tėvai gali ižiebti net dvi žvakes.
Šeimos židinys pagamintas iš baltojo molio, glazūruotas, ir puoštas aukso detalėmis. Turto ir gausos simbolis. Tapsiantis gražiu ir prasmingu interjero dekoro elementu naujos šeimos namuose.

Techniniai duomenys:

Medžiagos: baltasis molis, glazūra, tauriųjų metalų produktas (auksas).
Aukštis: 15 cm.
Skersmuo: 11 cm (plačiausia vieta).
Spalva: dramblio kaulo.

Gaminys supakuojamas elegantiškoje rankų darbo dėžutėje, kuri specialiai sukurta šiam gaminiui. Dėželė surišta šilko kaspinu.
Židinys pakuojamas su žvakute.

Visi gaminiai pagaminti dekoravimo studijoje MENOJA, Lietuvoje.

Visus šeimos židinius apžiūrėti ir išsirinkti galite čia:
https://menoja.lt/parduotuve/seimos-zidiniai

Visi keraminiai gaminiai: http://menoja.lt

Užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žvakidė/ židinys – Lotoso žiedai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *