Kūrybos studija Vilnius

Menoja Studija Suaugusiems

Tai vieta, kur gimsta unikalūs keraminiai gaminiai ir vyksta įdomūs keramikos bei tapybos užsiėmimai suaugusiems. Mūsų ilgametė patirtis šioje srityje leidžia mums dalintis sukauptomis žiniomis ir bendrauti su žmonėmis, kurie ieško būdų išreikšti savo kūrybiškumą. Mūsų studija pasižymi unikaliomis autorinėmis užduotimis ir metodais, kuriais vadovaujamės mūsų pamokose. Komandai svarbu atskleisti kiekvieno dalyvio gebėjimus ir padėti jiems išplėsti savo stipriąsias savybes, todėl užsiėmimai yra individualūs ir išskirtiniai.

Visiems Menojos studijos lankytojams suteikiama išsami informacija apie darbų eigą ir technikos subtilybes. Autorinė metodika, sukurtas specialiai keramikos ir tapybos užsiėmimams, kartu su profesionaliais mokytojais, leidžia mums išsiskirti iš kitų panašaus profilio studijų ir būti originaliais.

Menoja Studija Suaugusiems suteikia išskirtines galimybes bendrauti, dalintis ir atrasti savo kūrybinį potencialą. Mūsų studijos erdvėje kiekvienas dalyvis gali išlaisvinti savo kūrybinę prigimtį. Aukštos kvalifikacijos meistrai padės jums įsisavinti įvairias dailės technikas, išbandyti naujus metodus ir suvokti, kaip menas gali atsiskleisti jūsų pačių rankose. Tikime, kad svarbu jausti aistrą kūrybai ir būti pasiruošusiam išbandyti naujus dalykus. Tikras menininkas gimsta iš aistros ir noro, o mes esame čia, kad padėtume jums atrasti savo kūrybinį kelią ir leistume jūsų meniniam potencialui žydėti, kaip žydi mūsų keramika.

Menoja Studija ne tik skatina kūrybą, bet ir svarbiai vertina bendravimą. Čia susitinka žmonės su įvairiais įsitikinimais, profesijomis ir gyvenimo patirtimis, ir ši graži bendrystė mus vienija ir leidžia mums augti bei skatina mūsų kūrybos sparnus. Dalydamiesi savo mintimis, idėjomis ir patirtimi, mes kuriame unikalų meno kūrėjų klubą.

Nepriklausomai nuo jūsų patirties su keramika ir tapyba, Menoja Studija siūlo užsiėmimus, pritaikytus visiems, svarbiausia tai jūsų noras kurti. Taigi, pakvieskite meną į savo gyvenimus ir leiskite mums padėti jums atrasti ir išplėsti jūsų kūrybinį potencialą.

 

Skaityti daugiau...

Aprašymas

MOKYTOJAI:
Dailininkė/ grafikė/ Menoja studijos įkūrėja Ineta Vaitekūnienė

UŽSIĖMIMŲ LAIKAS:
ANTRADIENIS – TREČIADIENIS – nuo 18.00 – 19.45 val.
UŽSIĖMIMŲ TRUKMĖ: 1,45 val.
VIETA:  MENOJA, Odminių g. 11, Vilnius
METINIO ABONEMENTO KAINA MĖNESIUI – 130 EUR (4 užsiėmimai per mėn. vyksta nuo spalio iki birželio mėn.)
KAINA- 1 mėn (4 užsiėmimai) – 150 EUR
KAINA
1 užsiėmimas – 45 EUR
Molio masė, galzūros bei degimai į kainą įskaičiuotos.
Neįskaičiuoti auksavimas, bei tapybai skirtos medžiagos.

Lankytojų amžius neribojamas.
Užsiėmimą galima perkelti į kitą dieną pranešus iš anksto
Apie nukėlimą pranešama ne vėliau kaip 24h iki pamokos, kitu atveju užsiėmimas užskaitomas.

Registracija tel.:  8 682 43408

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kūrybos studija Vilnius”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *