Dėžutė/indelis – Šeimos medis

150.00

Turime

NAUJIENA
Dėžutė/indelis – Šeimos medis

Keraminė rankų darbo dėžutė/indelis – ŠEIMOS MEDIS – gražaus ritualo įgyvendinimui. Simboliška, kad šeima dažnai asocijuojama su medžiu. Kur giminės senoliai – tai šaknys, iš kurių viskas prasidėjo. Tėvai – tai tvirtas kamienas. O šakos – tai esamos ir būsimos atžalos. Mūsų indelio viršų puošia nuostabus medis su žiedais, meilės simboliu, kuris užpildys laime naująją šeimą. Tad tokia dovana jauniesiems yra ne tik itin graži, bet ir labai prasminga. Tarsi iš tėvų rankų jaunavedžiams perduodamas visos giminės palaikymas. Išmintis ir tradicijos. Simbolinė laimė, auganti joje, su palinkėjimu, jog šeimoje visuomet būtų meilė ir pagarba vienas kitam.  Šio indo perdavimas – itin jautrus ir emocionalus momentas. Įprasminantis visą šventės idėją – naujos šeimos sukūrimą.

Skaityti daugiau...

150.00Į krepšelį

Aprašymas

Dėžutė/indelis – ŠEIMOS MEDIS – mūsų rankų šiluma jūsų šeimai

Kiekviena šeima – savita ir išskirtinė. Tad ir mūsų kuriami šeimos židiniai, paveikslai ar kiti gaminiai – kiekvienas unikalus, nes kiekvienas rankos judesys, jį kuriant, sukuria tą vienintelį ir nepakartojamą. Į juos sudedame savo rankų ir širdžių šilumą, geriausias mintis ir linkėjimus. Tad viliamės, kad tai pajausite.

Medelio šakose – keraminiai žiedai – laimės ir meilės simbolisai. O šakos, tarsi perduodančių tėvų palaikančios rankos.Tai indas skirtas brangių daiktų laikymui. Galbūt prieš miegą nusiėmus, sudėti į juos vestuvinius žiedus.
Keraminis indas pagamintas iš baltojo molio, glazūruotas, ir puoštas aukso detalėmis. Turto ir gausos simbolis. Tapsiantis gražiu ir prasmingu interjero dekoro elementu naujos šeimos namuose.

Techniniai duomenys:

Medžiagos: baltasis molis, glazūra, tauriųjų metalų produktas (auksas).
Aukštis: 15 – 16 cm.
Skersmuo: 15 cm (plačiausia vieta).
Spalva: dramblio kaulo.

Gaminys supakuojamas elegantiškoje rankų darbo dėžutėje, kuri specialiai sukurta šiam gaminiui. Dėželė surišta šilko kaspinu.
Gaminiai vienetiniai, kuriami individualiai, todėl gali skirtis minimaliai nuo vaizdo nuotraukoje.

Visi gaminiai pagaminti dekoravimo studijoje MENOJA, Lietuvoje.

Visus šeimos židinius apžiūrėti ir išsirinkti galite čia:
https://menoja.lt/parduotuve/keraminiai-indai/dezutes

Visi keraminiai gaminiai: http://menoja.lt

Užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dėžutė/indelis – Šeimos medis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *