Žvakidė – Paukštukai (balta)

80.00

Turime

NAUJIENA Keraminė Žvakidė – PAUKŠTUKAI (balta)

Keraminė rankų darbo šeimos židinys/žvakidė – PAUKŠTUKAI. Šeimos židinio perdavimas – viena iš tų senųjų tradicijų, kurios net besikeičiant vestuvių madoms išlieka. Simbolinės židinio ugnies perdavimas vaikams, kurie galėtų kūrenti savo šeimos židinį, viena gražiausių akimirkų. Baltojo molio židinys – Paukštukai – gali būti labai gražus ritualas. Tėvai perduoda šeimos ugnelę ir linkėjimus bei patirtįjaunavedžiams, lyg Paukštukams. Šiluma ir meile spinduliuojantys Menojos keraminiai šeimos židiniai – tai mūsų skleidžiama žinutė, kurią siunčiame jums.

Gaminys supakuojamas dailioje dėžutėje. Dėželė gražiai perrišama satino juostele.
Židinys pakuojamas su žvakute.

 

 

Skaityti daugiau...

Notice: Function id was called incorrectly. Produkto savybės neturėtų būti tiesiogiai prieinamos. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/ii/woocommerce.php'), woocommerce_content, wc_get_template_part, load_template, require('/themes/ii/woocommerce/content-single-product.php'), WC_Abstract_Legacy_Product->__get, wc_doing_it_wrong Daugiau informacijose rasite WordPress klaidų šalinimo skiltyje. (Ši žinutė pridėta versijoje 3.0.) in /home/u265001378/domains/menoja.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905

80.00Į krepšelį

Aprašymas

Žvakidė – PAUKŠTUKAI – mūsų rankų šiluma jūsų šeimai!
Kiekviena šeima – savita ir išskirtinė. Tad ir mūsų kuriamišeimos židiniai– kiekvienas unikalus. Ir nors idėjiškai tarpusavyje židiniai gali būti panašūs. Kiekvienas rankos judesys svarbus, jį kuriant, sukuria tą vienintelį ir nepakartojamą.
Į juos sudedame savo rankų ir širdžių šilumą, geriausias mintis ir linkėjimus. Tad viliamės, kad tai pajausite. Ant žvakidės krašto – keraminiai paukštukai – laimės ir meilės simboliai. Išdegus vienai žvakutei, galima dėti kitą. Arba naudoti smulkių, bet brangių daiktų laikymui. Galbūt prieš miegą nusiėmus, sudėti į juos vestuvinius žiedus.
Šeimos židinys pagamintas iš baltojo molio, glazūruotas, ir puoštas aukso detalėmis. Turto ir gausos simbolis. Tapsiantis gražiu ir prasmingu interjero dekoro elementu naujos šeimos namuose.

Techniniai duomenys:

Medžiagos: baltasis molis, glazūra, tauriųjų metalų produktas (auksas).
Aukštis: 8-9 cm.
Skersmuo: 11-12 cm (plačiausia vieta).
Spalva: balta.

Gaminys supakuojamas dailioje dėžutėje. Dėželė gražiai perrišama satino juostele.
Židinys pakuojamas su žvakute.
Gaminiai vienetiniai, kuriami individualiai, todėl gali skirtis minimaliai nuo vaizdo nuotraukoje.

Visi gaminiai pagaminti dekoravimo studijoje MENOJA, Lietuvoje.

Visus šeimos židinius apžiūrėti ir išsirinkti galite čia:
https://menoja.lt/parduotuve/seimos-zidiniai

Visi keraminiai gaminiai:http://menoja.lt

Užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žvakidė – Paukštukai (balta)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *