Angelas 1

95.00

Turime

Vienetinis keraminis angelas (su vainikėliu)

Žmogui niekada nebus per daug dėmesio, o mes kuriame jo išraišką. Tai daugiau nei keramika ar daiktai, tai meilės ir rūpesčio forma, kuri gimsta mūsų rankose, o dovanojama iš Jūsų širdies.
Keraminis rankų darbo angelas – tai ramybės ir saugumo simbolis. Kiekvienas žmogus unikalus tad mūsų kuriami angelai taip pat vieninėliai ir unikalūs. Kuriamos dovanos yra sutvertos pavirpinti emocijas, pajusti akimirkos grožį ir šventei suteikti lašelį lengvo plazdėjimo, o praėjus daugeliui metų jos taps laiko mašina, nukeliančia į tą ypatingą dieną. Kiekvienam angelui sudedame savo rankų ir širdžių šilumą, geriausias mintis ir linkėjimus. Tad viliamės, kad tai pajausite.

 

Skaityti daugiau...

Notice: Function id was called incorrectly. Produkto savybės neturėtų būti tiesiogiai prieinamos. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/ii/woocommerce.php'), woocommerce_content, wc_get_template_part, load_template, require('/themes/ii/woocommerce/content-single-product.php'), WC_Abstract_Legacy_Product->__get, wc_doing_it_wrong Daugiau informacijose rasite WordPress klaidų šalinimo skiltyje. (Ši žinutė pridėta versijoje 3.0.) in /home/u265001378/domains/menoja.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905

95.00Į krepšelį

Aprašymas

Techniniai duomenys:
Baltasis molis, tauriųjų metalų produktas (auksas).
Angelo aukštis – 16-17 cm. plotis – 5-6 cm
Spalva: dramblio kaulo.

Angelas supakuojamas dailioje magnetinėje dėžutėje, pridedamas atvirukas linkėjimams.

Visi gaminiai pagaminti dekoravimo studijoje MENOJA, Lietuvoje.
Visus angelus galite apžiūrėti čia:
http://menoja.lt/parduotuve/angelai

Visi keraminiai gaminiai:http://menoja.lt

Užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.
Apsilankykite studijose Vilniuje ir Šiauliuose.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Angelas 1”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *