Menojos židiniai išsiskiria unikalumu

Šeimos židinys viena iš tų senųjų tradicijų, kurios net besikeičiant vestuvių madoms išlieka. Simbolinės židinio ugnies perdavimas vaikams, kurie galėtų kūrenti savo šeimos židinį, viena gražiausių akimirkų.
Šeimos židinio tradicijos siekia neatmenamus laikus.
Pirma, labai simboliška perduoti tėvų namuose rusenančią ugnį naujiems namams. Juk būtent ugnis, tokia svarbi stichija mus šildo, maitina. Ugnis gali būti suprantama ir dvasiškai – jeigu ugnelė dega jūsų širdyse, jūsų meilė visad rusens.
Antra, ši tradicija siejama su lietuvių deive Gabija. Kiekvienuose namuose turėdavo rusenti šventa ugnis, kuri rūpinosi namų gerove.
Židinio ugnies perduodavimo tradicija dažniausiai įvykdavo apie vidurnaktį, tad ugnies perdavimo ceremonija buvo ir simboliška, prasidedant naujai dienai, kai  tamsu ir tai labai gražus momentas visiems.

Menojos židiniai išsiskiria unikalumu, bei įvairove, nes nenaudojame jokių ruošinių, formų ir tai yra absoliutus rankų darbas nuo idėjos iki smulkiausio žiedelio išlipdymo, todėl kiekvienas gaminys yra savitas ir antro tokio paties nerasite.
Visada patariame atsižvelgti rinkdami šeimos židinį į namų stilių ar jaunųjų skonį – juk šis židinys puoš jų namus.
Mūsų kūriniai gaminami iš itališko baltojo molio, atitinkančio porceliano masę. Jie ne tik glazūruojami, bet dengiami ir auksu, platina, liustrais – tauriųjų metalų produktais.