Menoja vizitinė kortelė tai išskirtiniai paveikslai, kurių centre – keramikinė širdis

Menojos keramikos paveikslai, kuriuose širdies simbolika, tai iš širdies į širdį perduodama meilė, šiluma ir rūpestis – visa tai ir daug daugiau simbolizuoja skirtingų dydžių paveikslai.
Pumpurai, nutūpę ant širdies, simbolizuoja pačią gražiausią gėlės žiedo akimirką, nes pumpurėlis gali išsiskleisti bet kuriuo momentu ir pražysti pačiomis gražiausiomis spalvomis. Taip, kaip šeimą kuriantys vaikai – čia jie dar tik maži pumpurėliai, o po šio žingsnio – suaugusieji, kuriantys savo šeimą, žengiantys savo gyvenimo keliu.
Žydinti širdis primena mums augimą, šeimos istoriją ir visa tai įamžinta baltoje keramikoje. ir meilę, o visa tai apjungti prasminga dovana. Lygiai taip pat ir tėvai naują gyvenimo žingsnį turėtų įprasminti kažkuo nepamirštamu ir simbolišku. Todėl labai svarbu per vestuves pagerbti tėvus, nepamiršti jiems padėkoti už suteiktas galimybes

Menoja vizitinė kortelė tai  išskirtiniai paveikslai, kurių centre – keramikinė širdis, papuošta vienu ar net šimtais žiedų pumpurėlių. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, lipdytas rankomis baltojo molio ar porceliano masės. Visos širdelių detalės, pumpurėliai ne tik glazūruoti, bet ir dengti aukso, platinos, liustrų (tauriųjų metalų produktų) akcentais.
Paveikslai kuriami su viena ar dviem širdelėmis, o prie jų gali būti užrašas „Meilė”, „Iš visos širdies”, „Čia gyvena meilė”, „Čia gyvena svajonės, laimė”. Paveikslas, kurio vaizdas ir mažutė žinutė tarsi mus užkoduoja tam palinkėjimui, kurį mums siunčia mylimi žmonės. Juk kasdien pažvelgus ant sienos kabantį paveikslą, širdys prisipildys tų pačių emocijų, kurios jus lydėjo tą džiaugsmingą akimirką.
Paveikslus galime individualizuoti antroje paveikslo pusėje galima užrašyti palinkėjimą, padėką ar dedikaciją, kurių mes turi tikrą lobyną, o norintiems asmeninio užrašo priekyje – siūlome kreiptis prieš mėnesį ir jūsų prašymą tikrai įgyvendinsime.