APIE MUS | Menoja

APIE MUS

Dekoravimo studija MENOJA

Studijoje, kuri įsikūrusi Lietuvoje, Šiaulių mieste, gimsta kūriniai, kurių kiekvienas yra originalus, nepakartojamas. Gaminiai netiražuojami, kiekvienas darbas yra vis kitoks, atspindintis autoriaus nuotaiką, su galimais glazūravimo arba lipdymo netikslumais, dydžių ir formų skirtumais - kas kūriniams suteikia gyvybės ir savitumo.

Parduotuvėje parduodami Menojos studijos kūrybos rankų darbo gaminiai iš baltojo molio ir porceliano. Pristatomi įvairūs kūriniai: nuo papuošalų iki interjero detalių. Viena didžiausių gaminių linijų yra skirta nepakartojamai šventei – vestuvėms: šeimos židiniai, indeliai žiedams, keraminiai paveikslai, įvairios dovanos, idėjos ir pan.

Mūsų darbai yra ne tik gražūs, bet ir funcionalūs. Ieškome vis naujų idėjų, nestovime vietoje, ieškome ir kuriame.

Tikime, kad žmonės pajaučia mūsų gaminių jaukumą ir įdėtą nuoširdų darbą, ir dėl to gauname labai daug teigiamų ir pozityvių atsiliepimų, o tai labai džiugina ir motyvuoja judėti pirmyn ir dar labiau augti. Žmonės, ieškantys savitumo ir išskirtinumo, vertinantys kūrybą ir rankų darbą yra mūsų nuolatiniai klientai.

Be kokybiškų gaminių kūrimo mums be galo svarbus ir tikras, šiltas bendravimas su klientais, tad visada su jais maloniai bendraujame bei surandame individualius sprendimus.

Taip pa tai kultūros erdvė visiems, norintiems pažinti įvairias dailės technikas, išbandyti savo kūrybines galimybes, atitrūkus nuo kasdienybės pasinerti į slėpiningą meno pasaulį. Menoja – universali vieta kūrėjui, žiūrovui, gamintojui. Menojoje organizuojami įvairūs meninės raiškos seminarai, kursai, mokymai, plenerai, gimtadieniai, mergvakariai, rengiamos parodos.

MENOJA - tai:

s t u d i j a kurti

s t u d i j a būti

s t u d i j a bendrauti

s t u d i j a atrasti.

 

SUSISIEKIME

  • Vilniaus g. 217, Šiauliai LT-76344
  • Arklių g. 20, Vilnius LT-01305
  • Telefonas: +370 682 43408; +370 650 31783

  • Rekvizitai: Įmonės kodas  302047539,
    Swedbank A/S LT 17 7300 0101 1140 0855