Žvakidė/šeimos židinys - Karūna | Menoja

Žvakidė/šeimos židinys - Karūna

70,00 €

Keraminė rankų darbo žvakidė/židinys - Karūna

Keraminė rankų darbo žvakidė/židinys - Karūna - tauraus ritualo perdavimui. Šeimos židinio perdavimas - labai gražus ritualas, kuomet tėvai perduoda šeimos ugnelę ir linkėjimus bei patirtį jauniesiems. Puošnios ir karališkos - tokias vestuves svajojantiems sutikti, mes paruošėme  ŠEIMOS ŽIDINĮ - KARŪNA. Lai šis meilės simbolis suteikia iškilmingumo šventei. Šis karališkas grožis tik Karalienei ir Karaliui!
Tad tokia dovana jauniesiems yra ne tik itin graži, bet ir labai prasminga. Tarsi iš tėvų rankų jaunavedžiams perduodamas visos giminės palaikymas. Išmintis ir tradicijos. Simbolinė ugnis, rusenanti joje, su palinkėjimu, jog šeimoje visuomet būtų šilta ir gera.  Šeimos židinio perdavimas - itin jautrus ir emocionalus momentas. Įprasminantis visą šventės idėją - naujos šeimos sukūrimą.

Keraminė rankų darbo žvakidė/židinys - Karūna - mūsų rankų šiluma jūsų šeimai. Kiekviena šeima - savita ir išskirtinė. Tad ir mūsų kuriami šeimos židiniai - kiekvienas unikalus. Ir nors idėjiškai tarpusavyje židiniai gali būti panašūs, kiekvienas rankos judesys, jį kuriant, sukuria tą vienintelį ir nepakartojamą. Į juos sudedame savo rankų ir širdžių šilumą, geriausias mintis ir linkėjimus. Tad viliamės, kad tai pajausite.

Karūna, tai - karališko gyvenimo simbolis. Išdegus vienai žvakutei, galima dėti kitą. Arba naudoti smulkių, bet brangių daiktų laikymui. Galbūt prieš miegą nusiėmus, sudėti į juos vestuvinius žiedus.
Šeimos židinys pagamintas iš baltojo molio, glazūruotas, ir puoštas aukso detalėmis. Turto ir gausos simbolis. Tapsiantis gražiu ir prasmingu interjero dekoro elementu naujos šeimos namuose.

Techniniai duomenys:
Baltas molis, glazūra, tauriųjų metalų produktas (auksas).
Aukštis: 10 cm.
Skersmuo: 11 cm (plačiausia vieta).
Apačia: 9 cm
Spalva: dramblio kaulo.

Pastaba užsakant: pažymėkite komentaruose pirkdami: KARŪNA TIESI arba KARŪNA RAITYTA!

Visi gaminiai pagaminti dekoravimo studijoje MENOJA, Lietuvoje.

Visus šeimos židinius apžiūrėti ir išsirinkti galite čia:
https://menoja.lt/parduotuve/seimos-zidiniai

Visi keraminiai gaminiai: http://menoja.lt

Užsakymai pristatomi per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.


 

SUSISIEKIME

 • Odminių g. 11, Vilnius LT- 01122;
  Vilniaus g. 217, Šiauliai LT-76344
 • Telefonas: Vilnius +370 682 43408;  Šiauliai +370 650 31783

 • VŠĮ Menoja
  Rekvizitai: Įmonės kodas  302047539,
  PVM kodas LT100005048318
  Swedbank A/S LT 17 7300 0101 1140 0855

Parduotuvė